ATENDE MEDICA NA XIII FORUM RYNKU ZDROWIA

Szanowni Państwo,

w dniach 23- 24 października w Warszawie odbyło się XIII Forum Rynku Zdrowia- jedna z najbardziej prestiżowych konferencji o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce.

W tym roku wydarzenie cieszyło się rekordową frekwencją – jak podają organizatorzy, uczestniczyło w nim prawie 1300 zarejestrowanych gości, 140 prelegentów, odbyło się  21 tematycznych sesji.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w tym roku, podobnie do ubiegłych lat, firma Atende Medica uczestniczyła na Forum.

Na naszym stoisku wystawowym  prezentowaliśmy znane już na rynku oprogramowanie Medicus On-Line oraz CloudiMed, a także przedstawiliśmy innowacyjne podejście firmy, prezentując nowoczesne rozwiązania technologiczne zintegrowane z naszymi systemami :

- iAlgos -  mobilną aplikację do oceny bólu przez Pacjentów,
- długopis cyfrowy - rozpoznawanie pisma odręcznego,
- okulary Hololens,
- rozpoznawanie mowy,
- Raspberry PI.

Bardzo ważnym elementem naszego udziału w konferencji było uczestnictwo w roli prelegenta Wiceprezesa Atende Medica – Pana Tomasza Judyckiego . Tematem sesji było ,,Polskie e-Zdrowie Digitalizacja placówek medycznych - praktyka, realizacje, wdrożenia”, Pan Tomasz Judycki zaprezentował  temat: "Jak przeprowadzić digitalizację placówki medycznej do 2020".